תאריך ושעה
 FacebookTwitter

התקנת צלחות לווין

דף הבית >> צלחות לוויין >> התקנת צלחות לווין
 

 

* הטבות נוספות למגיעים דרך האתר חייג עכשיו : 050-2423404 שלמה *
 
 

אודות השירות
א.ש. שירותי תקשורת לוויינים מתקינה צלחות לוויין לקליטת שידורי לוויין מהארץ והעולם. לבעלי החברה ניסיון רב בתחומי האלקטרוניקה והתקשורת, והחברה מספקת פתרונות כוללים לקליטת שידורי לוויין איכותיים לאורך שנים - ללא הפרעות וללא תשלום חודשי (למעט תשלום חד-פעמי עבור ההתקנה).

 

למומחי החברה ידע מקצועי רחב, הן בטכנולוגיות מתקדמות והן בסוגי הלוויינים והשידורים הקיימים. אנשי הצוות של א.ש. עומדים לרשות הלקוחות בתהליך קבלת ההחלטות, ומייעצים אודות כל סוגי התכנים והאמצעים המתאימים לדרישותיהם. הציוד המותקן על ידי החברה הינו מהמתקדמים בעולם, והוא עובר בקרת איכות קפדנית.

 
אודות צלחות לוויין
צלחת לוויין היא מקלט הקולט שידורי לוויינים הנעים סביב כדור הארץ, ומשדרים באופן חופשי שידורי טלוויזיה ורדיו. קוטר צלחת הלוויין נע לרוב בין 120 ל- 180 ס"מ. כיוון שכל צלחת מכוונת במדויק לקליטת לוויין ספציפי, גודל הצלחת עשוי להשתנות מלוויין ללוויין.


 

 

 

     

 


 

 

 

 

צלחת הלוויין היא פרטית ואינה מושפעת מעומס משתמשים או כל דבר דומה. הצלחת מותקנת על גג הבניין, ומשם מחוברת לנקודה או למספר נקודות בבית, ישירות לממיר - בדיוק כמו חברות הכבלים והלוויין המוכרות לנו.

 

חשוב להדגיש: צלחת הלוויין אינה פולטת קרינה כלל! כיוון שהיא מקלט ולא משדר, אין כל סכנת קרינה (הקיימת רק במשדרים). כמו כן, על מנת להתקין צלחת בבניין משותף, אין צורך באישור של שאר הדיירים. כל דייר בבניין רשאי לבצע התקנה עבור עצמו.

 

ההתקנה אורכת כ-3 שעות והלקוח מקבל גם אחריות מלאה לשנה על כל הציוד. בתוך מספר שעות תוכלו לקלוט מאות ערוצים באיכות שידור דיגיטלית, הגבוהה ביותר. מידע נוסף אודות השידורים הניתנים לקליטה אפשר למצוא באתר  LyngSat.

 

למי מתאימה צלחת לוויין?
צלחת לוויין מתאימה למרבית תושבי הארץ, הודות לעושר התכנים הרחב אותו היא מציעה. סוגי התכנים לקליטה הינם מגוונים: ספורט, תרבות, קומדיה, כלכלה, ערוצים למבוגרים בלבד, מוזיקה... וכמובן ערוצי ישראל (99, 23, 33, 10, 2, 1).

 

השימוש הרחב ביותר בצלחות לוויין הוא בקהילות דוברות שפות זרות, אשר להן לא נדרש תרגום - כגון דוברי צרפתית, איטלקית, גרמנית, יוונית, פרסית, ספרדית, ערבית, רוסית ועוד. המשתמשים בקהילות אלו מבקשים, לרוב, לקלוט את השידורים אותם קלטו בארץ מולדתם - תכנים ייחודיים שאותם אין דרך אחרת לקלוט מלבד שימוש בצלחת לוויין.

 

לצלחת הלוויין אורך חיים רב ואיכות שידורים דיגיטלית שאינה נפגעת עם השנים. עובדות אלו הופכות אותה לפתרון איכותי וחסכוני ביותר לאורך שנים. מידע אודות סוגי הלוויינים ניתן למצוא באתר LyngSat.

 

שעות פעילות:           כתובת מייל:

א'-ה' 9:00-19:30                      avishaiy@zahav.net.il
ו'- 9:00-13:00

צור קשר:

 
050-2423404 שלמה
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים