תאריך ושעה
 FacebookTwitter

ערוצי עידן + פלוס

דף הבית >> עידן + פלוס >> ערוצי עידן + פלוס

ערוצי עידן פלוס

 
 

משתמשי עידן + פלוס יכולים ליהנות ממערך השידור הקרקעי הדיגיטלי לשידורי טלוויזיה ורדיו. המערך מאפשר לקלוט בחיבור חופשי ובעלות חד פעמית את הערוצים הבאים:

-ערוץ  1
 -ערוץ 2
 -ערוץ 10
-ערוץ 33
 -ערוץ הכנסת 99
 -ערוץ החינוכית – 23
 
 

בנוסף, יכולים המשתמשים להאזין לתחנות הרדיו הארציות והאיזוריות הבוחרות לשדר על גבי המערך.
מדריך למשתמש ערוצי עידן פלוס -מתייחס אל ערכת הקליטה ונותן מענה על שאלות נפוצות.
 

 איך מתחברים לערוצי עידן פלוס?

 
השלב הראשון של מדריך למשתמש עידן פלוס הוא רכישת ערכת קליטה מתאימה. רצוי לרכוש ערכה איכותית וקלה להתקנה, להתייעץ עם אנשי מקצוע ולברר על ההבדלים בין הממירים והמותגים. החיבור לשירות הוא נוח והתפעול פשוט וידידותי.
מלבד העלות הראשונית על רכישת הערכה, אין צורך בתשלום דמי מנוי על מנת ליהנות מהפוטנציאל הרחב של שידורי עידן פלוס.השלב השני של מדריך למשתמש עידן פלוס הוא ההתקנה עצמה. בשלב הזה ניתן להזמין טכנאי או לעקוב אחר ההוראות המופיעות בתוך הערכה.
יש לציין כי בחירת הערכה, רכישתה וגם התקנתה הם באחריות הצופה. המשמעות היא שכל ערכה תקולה או לא תקינה עלולה לפגום בחווית הצפייה וההאזנה ולהביא לשיבושים בקליטת השידורים.
 
 
 
 
 
 


איפה קונים ממירי עידן + פלוס?


את הערכה הנדרשת עבור צפייה במערך שידורי עידן פלוס ניתן לרכוש אצל א.ש שירותי תקשורת בבית העסק אשר ממוקם ברחוב חיים עוזר 27 פ"ת  אנחנו מציעים שנים של ניסיון, שירות ומקצועיות ומתחרים בכל דגם\יצרן\יבואן
 

יש לכם שאלות נוספות?


נציגי א.ש שירותי תקשורת ישמחו לעמוד לרשותכם. אנו משרתים לקוחות בכל רחבי הארץ במהלך השנה, והתקנה ותפעול של ערכת עידן + פלוס ומזמינים אתכם להצטרף למשפחת הצופים המרוצים.

 
 

שעות פעילות:           כתובת מייל:

א'-ה' 9:00-19:30                      avishaiy@zahav.net.il
ו'- 9:00-13:00

צור קשר:

 
050-2423404 שלמה
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים