תאריך ושעה
 FacebookTwitter

תיקון דודי שמש

דף הבית >> דודי שמש >> תיקון דודי שמש
* הטבות נוספות למגיעים דרך האתר חייג עכשיו : 050-2423404 שלמה *
 

תיקון דודי שמש

בטח לא פעם לא קרה לכם שחזרתם עייפים ומזיעים מהעבודה ובמשך כל היום רק חלמתם על המקלחת הקרירה שאתם עומדים לעשות בביתכם ואז רק הופתעם לגלות בעת חזרתכם הבייתה שהדוד שמש שלכם אינו תקין.תיקון דודי שמש  נעשה בדר"כ ע"י החברה אשר אצלה רכשתם במקרה וזה עדיין במסגרת האחריות. תיקון דודי שמש  ניתן לעשות גם דרך טכנאי או אינסטלטור מומחה. 
אחת החברות אשר מספקות תיקון דודי שמש היא א.ש שירותי  דודי שמש, חברה מקצועית וותיקה בתחום אשר באמתחתה מאות תיקונים של דודי שמש ברחבי הארץ, עם מוניטין לא מתווכחים כבר מאז 1975 .

חיסכון בעזרת דודי שמש

במשך כל החיים הבוגרים שלנו, כאשר אנו אחראים על התקציב שלנו, אנו מנסים לחסוך בהוצאות על מנת להקל על עצמנו מבחינה כלכלית. חסכון בהוצאות מאפשר לנו, לחסוך כסף לימים קשים וכמובן, לבזבז אותו על דברים שונים שאנו אוהבים. להפתעתנו, אנו יכולים לחסוך בצורות שונות, גם במקומות שלא נראה שאנו יכולים לחסוך. 

אחת הדוגמאות לחסכון שכזה, הוא דודי שמש. דודי שמש, מאפשרים לנו להנות ממים חמים בחורף, ולמעשה תפקידו הוא לעזור לנו לחסוך בצורות שונות, הן באנרגיה, חשמל ומים. באמצעות דודי שמש טובים, ניתן להגיע לחסכון כלכלי עצום, אשר גם אם לא תמיד מדיד מבחינה כספית, אזי שאם ניקח בית שיש בו דודי שמש, ובית שאין בו דודי שמש, נראה הבדלים רבים בהוצאות של שני הבתים. 

דודי שמש חוסכים באופן ניכר באנרגיה. מאחר והוא פועל על ידי השמש, ולמעשה מנצל את האנרגיה שלה לחימום המים, הוא למעשה מאפשר חסכון באנרגיה, הן בדלק, והן בחשמל. דודי שמש שיש בתוכם גוף חימום, מאפשרים אף חסכון גדול יותר, במיוחד אל מול דוד חשמלי, אשר עובד על חשמל, מה שאומר כמובן, שהוא מבזבז לנו כסף רב. 

דודי שמש, יכולים לחסוך במים. מאחר ומרגע הדלקתו עד הרגע שהמים מתחממים, לא נפתח את הברז, כדי להמתין שהמים יתחממו, אז שיש גם חסכון במים. על מנת להגביר את החיסכון, ניתן להתקין טיימר, כך שהדוד יידלק בשעות מסוימות, ובשעות אלו המים יהיו חמים. כך לא נצטרך לפתוח את הברז, בשעות שהמים קרים. 

ובכן, דודי שמש, יכולים לחסוך באופן ניכר, מבחינה כלכלית. ניתן כמובן לחסוך יותר, אם נרכוש דודי שמש בנפח המתאים לצרכים שלנו, אם נדליק אותו רק בשעות הנדרשות, קרי שעות שאכן המים יכולים להיות קרים, ואם נזכור שכמות המים החמים בדוד מוגבלת, מה שאומר, שלא ניתן להתקלח בלי הפסקה, כמה מקלחות שאנו רוצים, אלא באופן מדוד.
 

שעות פעילות:           כתובת מייל:

א'-ה' 9:00-19:30                      avishaiy@zahav.net.il
ו'- 9:00-13:00

צור קשר:

 
050-2423404 שלמה
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים